Mackintosh´s Silver-Serafine, DE

BML gs 11

nar. 26. 8. 2009

Otec: Moravanka Boticelli, BUR e

Matka: Mackintosh´s Silver Serenade, BML ns 11

 

Pokud chováte málopočetné plemeno, dřív nebo později se v rodokmenu dostanete na místo, kde musíte volit mezi příbuzenskou plemenitbou a přilitím krve. Oba způsoby s sebou nesou nějaká rizika, především jimi jsou recesivní choroby.  Ze ech možností, které se nám nabízely, se nám nejvíce líbila možnost pořídit si ničím nezatíženou a absolutně nepříbuznou F1 generaci burmillky ( tj. činčila x barma).

     Nakonec za pomoci Lenky Venclíkové se nám podařilo přivézt z chovatelské stanice Mackintosh z Německa naši báječnou Serafínku. Moc děkujeme, Irmo! Serafínka je opravdu báječná kočička. Je neskutečně upovídaná a v náručí přede tak nahlas, že by s klidem trumfla traktor!  Svou hravost opravdu zdědila po barmičkách - vydrží sedět tak dlouho před mávátkem a volat, že prostě člověk neodolá - druhý den jde do práce s tenisovým loktem.   Serafínce občas také přezdíváme "jumper". Její výskoky a přemety by mohl závidět kterýkoliv artista.

     Serafínka je kočičkou naší starší dcerky Anetky. Spolu tvoří nerozlučnou dvojici a je krásné je pozorovat, jak spolu usínají či si šeptají vzájemně tajnosti do ouška.

        

Fotogalerie: Mackintosh´s Silver-Serafine, DE

Záznamy: 1 - 3 ze 13

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Výstavy Mackintosh´s Silver-Serafine, DE

Výstavy Mackintosh´s Silve-Serafine, DE

18.09.2010 20:39
Výstavy Serafínka             13.02.2010 MVK Praha Hotel Clarion Martti Peltonen EX 1 ...

Záznamy: 1 - 1 ze 1